Rozwiązania

Stała obsługa marketingowa

Tworzymy i realizujemy strategie marketingowe. Stała obsługa przede wszystkim pozwoli na znaczące oszczędności w budżecie firmowym, przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności prowadzonych działań marketingowych. Realizujemy projekty zarówno dla startujących firm jak i obecnych już na rynku dobierając strategię do potrzeb i budżetów, tak by działania przynosiły optymalne rezultaty.

Nasi specjaliści to ludzie z doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie marketingu, PR oraz sprzedaży. Są to kluczowe elementy decydujące o powodzeniu każdego przedsięwzięcia biznesowego. Dzięki temu nie tylko z powodzeniem przeprowadzamy kampanie marketingowe ale i optymalizujemy je pod kątem innych działów w firmach naszych Klientów.

Działamy na zasadzie kompleksowej Obsługi firmy. Outsourcing działań marketingowych przynosi naszym Klientom szereg korzyści:

Nie pracujemy w systemie godzinowym – szczegółowo ustalamy wartość każdego zlecenia, co gwarantuje Klientom stały, wiadomy koszt.
Wynagrodzenie pobieramy tylko za zrealizowane zlecenia.
Nasze usługi są dla naszych Klientów kosztem na podstawie faktury VAT(unikamy problemu podatków, ubezpieczeń, składek ZUS, szkoleń, zwolnień, urlopów).
Negocjujemy dla naszych Klientów najlepsze możliwe warunki współpracy z podwykonawcami.
Zróżnicowane doświadczenie i wiedza naszych specjalistów to gwarancja trafnych decyzji.
Zespół najlepszych specjalistów będący zawsze do dyspozycji za cenę niższą niż koszty zatrudnienia jednego pracownika.
Pomiar efektywności prowadzonych działań w formie comiesięcznych raportów
Nielimitowany czas pracy
Pełne zaangażowanie

Audyty

Kompleksowo sprawdzamy sytuację marketingową firmy przez poznanie jej kluczowych elementów.

Zapoznajemy się ofertą firmy i sposobami jej przekazu do odbiorcy. Badamy umiejętności sprzedawców oraz pracowników odpowiedzialnych za kontakt z Klientami firmy. Poddajemy pod ocenę sposoby komunikacji online oraz offline. Mówiąc w skrócie sprawdzamy wszelkie elementy definiujące sukces przedsiębiorstwa z punktu widzenia marketingowego, PR-owego oraz sprzedażowego.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji nasi specjaliści przedstawiają rozwiązania i kierunki działań jakie należy obrać w formie raportu z diagnozą i sugerowanymi rozwiązaniami.

Często są to rozwiązania proste i szybkie. Zdarza się, że ich wdrożenie będzie trwało nieco dłużej ale zawsze będzie korzystne dla firmy.

Zlecenia indywidualne

OneConcept to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów stron www, specjalistów ds. marketingu i PR, promocji i sprzedaży. Efektem ich starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i sprzyjające utrzymaniu przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

Z powodzeniem realizujemy również indywidualne zlecenia dostosowane do potrzeb danej firmy. Przy każdym zleceniu doradzamy a nie tylko wykonujemy usługi, co definiuje nas jako rzetelnego partnera w biznesie.

OneConcept - wsparcie Twoje biznesu